No Tel:
088 - 368900
Alamat:
Ibu Pejabat
Jabatan Perkhidmatan Komputer Negeri, Tngkt 6 & 7, Blok A,
Pusat Pentadbiran Negeri Sabah,
Jalan Teluk Likas, Tanjung Lipat ,88400,
Kota Kinabalu, Sabah.

KAKITANGAN BPP


Nama Sambungan No. Telefon Bahagian Email
Fiona Sandi 8878 368878 Pentadbiran & Pengurusan Fiona.Josephsandi@sabah.gov.my
Dg.Mariah Dolah 8862 368862 Pentadbiran & Pengurusan Mariah.Dollah@sabah.gov.my
Nazila Mawar Nuati 8879 368879 Pentadbiran & Pengurusan NazilaMawar.Nuati@sabah.gov.my
Emilda Edmund 8918 368918 Pentadbiran & Pengurusan EmildaEdmund@sabah.gov.my
Irene @ Siti Jariah Hamad 8919 368919 Pentadbiran & Pengurusan SitiJariah.Hamad@sabah.gov.my
Jeannette Ewang Mantais 8919 368919 Pentadbiran & Pengurusan JeannetteEwang.Mantais@sabah.gov.my
Kassim Hassan 8882 368882 Pentadbiran & Pengurusan Kassim.Hassan@sabah.gov.my
Rosleh Hj. Taip 8863 368863 Pentadbiran & Pengurusan Rosleh.Taip@sabah.gov.my
Sarzikor Kaur 8863 368863 Pentadbiran & Pengurusan Sarzikor.Kaur@sabah.gov.my
Mariah Ansip 8900 368900 Pentadbiran & Pengurusan Mariah.Ansip@sabah.gov.my
Syariffah Huddin 8883 368883 Pentadbiran & Pengurusan Syariffah.Huddin@sabah.gov.my
Holin Paddis Gimbul 8883 368920 Pentadbiran & Pengurusan Nondu.Padis@sabah.gov.my
Rozita @ Ita Lin 8920 368920 Pentadbiran & Pengurusan Rozita.Lin@sabah.gov.my
Rosnie Sipanus 8920 368920 Pentadbiran & Pengurusan Rosnie.Sipanus@sabah.gov.my
Norain Ramli 8920 368920 Pentadbiran & Pengurusan Norain.Ramli@sabah.gov.my
Azrena Kamijan 8920 368920 Pentadbiran & Pengurusan Azrena.Kasmijan@sabah.gov.my
Fazli Matnin 8920 368920 Pentadbiran & Pengurusan fazli.matnin@sabah.gov.my
Seni Sibun 8920 368920 Pentadbiran & Pengurusan Seni.Sibun@sabah.gov.my
Mohd Tahir Shekh Mohamad 8920 368920 Pentadbiran & Pengurusan MohdTahir.ShekhMohd@sabah.gov.my